Produkcja palet
-gwoździarki
Czytaj więcej
Zbrojarstwo
-wiązarki do zbrojenia;
-przecinarki;
-giętarki; -drut
Czytaj więcej
Remonty i wykończenia
-gwoździarki; -sztyfciarki;
-zszywacze;
Czytaj więcej
Budownictwo
-gwoździarki do stali, betonu; -ciężkie zszywacze;
Czytaj więcej
Dekarstwo
-gwoździarki; -zszywacze ręczne i pneumatyczne
Czytaj więcej
Zamykanie opakowań
-zszywacze mechaniczne i pneumatyczne do kartonów;
Czytaj więcej
Montaż płyt regipsowych
-wkrętarki do regipsów
Czytaj więcej
Produkcja mebli
-sztyfciarki;
-zszywacze;
Czytaj więcej
Tapicerstwo
-sztyfciarki;
-zszywacze;
Czytaj więcej

Dział serwisu firmy Ottensten realizuje zamówienia na instalacje zespołów sprzeżonych gwoździarek, zszywaczy, zamykaczy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz wsparciu i ścisłej współpracy z naszymi dostawcami proponujemy rozwiązania techniczne zaspokajające potrzeby produkcyjne wielu zakładów i firm.

 

Przez 10 lat istnienia na rynku zaprojektowaliśmy i zamontowaliśmy kilkadziesiąt instalacji charakteryzujących się wysoką jakością pracy, niezawodnością co sprawia, że jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych a zarazem profesjonalnych firm branży dostawców narzędzi pneumatycznych w Polsce oraz na Łotwie, Litwie, Rumunii.Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi w celu rozpoznania możliwości zautomatyzowania produkcji.Do realizacji zamówionych projektów stosujemy pewne rozwiązania techniczne oraz narzędzia renomowanych firm: SENCO, Haubold, MAX. Wykonane przez nas dotychczas instalacje dzięki automatyzacji zwiększają produktywność, obniżają koszty wytworzenia oraz zmniejszają koszty eksploatacji narzędzi.

Linia do palet LM to zespół maszyn przystosowanych do ręcznego zbijania palet jednorazowych lub przemysłowych na klockach i/lub kantówkach o wymiarach od 500 do 1300 mm w różnych konfiguracjach (zależnie od zapotrzebowania). Są to maszyny bardzo wytrzymałe, wykonane z elementów stalowych.