• Milwaukee

  Oferta narzędzi MILWAUKEE dostępna w salonach firmowych Ottensten
  PRZYJDŹ, SPRAWDŹ I KUP.

  JEDEN SYSTEM DO PONAD 60 NARZĘDZI

 • Minibox

   

  :: Nowe mniejsze opakowania łączników: MINIBOX.
  :: Wybierz od 1 do 3 tys łączników - właaśnie tyle potrzebujesz

 • Giętarka 4PROORB25

  :: Zasilanie 230V
  :: Masa 91kg 
  :: Gnie pręty do 25mm
  :: Moc 1600W

 • Ottensten Stargard

  Zapraszamy do nowej siedziby firmy
  Ottensten Polska Sp. z o.o.
  ul. Przemysłowa 12

  73-110 Stargard

 • Oryginalne Oleje do narzędzi pneumatycznych

  :: ochrona przed korozją
  :: olej mineralny produkcji Shell
  :: doskonałe właściwości smarne

Produkcja palet
-gwoździarki
Czytaj więcej
Zbrojarstwo
-wiązarki do zbrojenia;
-przecinarki;
-giętarki; -drut
Czytaj więcej
Remonty i wykończenia
-gwoździarki; -sztyfciarki;
-zszywacze;
Czytaj więcej
Budownictwo
-gwoździarki do stali, betonu; -ciężkie zszywacze;
Czytaj więcej
Dekarstwo
-gwoździarki; -zszywacze ręczne i pneumatyczne
Czytaj więcej
Zamykanie opakowań
-zszywacze mechaniczne i pneumatyczne do kartonów;
Czytaj więcej
Montaż płyt regipsowych
-wkrętarki do regipsów
Czytaj więcej
Produkcja mebli
-sztyfciarki;
-zszywacze;
Czytaj więcej
Tapicerstwo
-sztyfciarki;
-zszywacze;
Czytaj więcej

sencologo2

Przez ponad pół stulecia SENCO utrzymywało swoją politykę nieustającego udoskonalania Power Fastening Solution aby sprostać wszelkim wymaganiom w rozległych gałęziach przemysłu, na placach budowy, u rzemieślników czy też w innych drobniejszych zastosowaniach. To właśnie SENCO jako pierwsze wprowadziło w USA pojęcie zszywaczy pneumatycznych i narzędzi do wbijania gwoździ. Po dziś dzień zaangażowanie to wciąż trwa, razem z wprowadzaniem najnowszych i najbardziej udoskonalonych narzędzi o wysokiej wydajności z serii ProSeries i XtremeProLinia Senco XtremePro reprezentuje najwyższy standard narzędzi pneumatycznych. Narzędzia są zaprojektowane do najcięższych prac wykonywanych całymi dniami. Przeznaczone są dla użytkowników przemysłowych, którzy oczekują ekstremalnej wytrzymałości.. SENCO rozszerzyło także horyzonty wprowadzając AirFree - pierwszych w świecie gwoździarek zasilanych na baterię, a także nagradzanego bezprzewodowowego systemu łączącego wkrętarek Duraspin. Narzędzia SENCO, a także obszerna orginalnych łączników - gwoździ, zszywek czy wkrętów, które mogą być użyte przy innych markach narzędzi - są ogólno dostępne w europejskiej sieci partnerów dystrybucyjnych, posiadających duże doświadczenie z wyrobami SENCO i świadomymi zapotrzebowań użytkowników.


maxlogo

Max Co.,LTD. to wiodący, międzynarodowy producent gwoździarek pneumatycznych, zszywaczy i narzędzi specjalistycznych. 55 lat doświadczenia w produkcji i 35 lat skutecznego pozyskiwania dystrybutorów na całym świecie , MAX wprowadza własną linię gwoździarek konstrukcyjnych i narzędzi specjalistycznych . MAX rozwija najnowocześniejsze produkty, które ustanawiają przemysłowe standardy jakości i niezawodności. Przez lata MAX uzyskał pewną reputację dla narzędzi budowlanych najlepszych w swojej kategorii, które są zaprojektowane tak aby służyły przez całe życie. Te dane są skrupulatnie analizowane przez dział marketingu i inżynieryjny MAX'a i przesyłane do zespołu produkcyjnego. Informacje z terenu w połączeniu z danymi działu badań i rozwoju, tworzą narzędzia, które przerastają oczekiwania klientów. Gwoździarki pneumatyczne wykonają najbardziej wymagające zadania, pracując z precyzją i skutecznością, zawsze, niezależnie od wymagań. MAX na bieżąco przeprowadza wewnętrzne testy jakości, jak również często kontaktuje się ze swoimi klientami w celu monitorowania działania narzędzi w rzeczywistym środowisku pracy. Zebrane w ten sposób informacje są nieodzowną częścią opracowywania nowych, zaawansowanych cech przyszłej generacji gwoździarek. MAX dotrzymuje nam kroku w szybko rozwijającym się i wymagającym środowisku konstrukcyjnym.


 

haubold

Od około stu lat Haubold oferuje wysokiej jakości zszywki, gwoździe i narzędzia spełniając wszystkie wymagania w technice łączenia. Dbałość o klienta i nieustający dialog zapewniają Hauboldowi niezbędne doświadczenie i wiedzę jak sprostać wymogom klientów. Międzynarodowe uznanie Haubolda jest wynikiem trwałości i wszechstronności. Firma stawiana jest wobec różnych wymagań w wielu branżach, takich jak: produkcja łóżek, tapicerstwo, budownictwo prefabrykowane czy przemysł opakowań, które oczekują szybkich automatycznych zszywaczy Haubold. Gwoździarki i sztyfciarki dedykowane są delikatnym i precyzyjnym pracom, takim jak łączenie dekoracji czy listew. Wraz z narzędziami Haublod oferuje najwęższe gwoździe (0,6mm) dla niemal niezauważalnego łączenia. Do ogólnych zastosowań, takich jak przemysł przyczep mieszkalnych, konstrukcje drewniane, montaż podłóg, ścian dźwiękoszczelnych oraz palet, Haubold oferuje gwoździarki używające gwoździ łączonych. Gwoździarki bębnowe Haubold są małymi, kompaktowymi narzędziami, które przekonają do siebie klientów dużą pojemnością, niezawodnością, niewielką masą i dużą mocą. Narzędzia te są idealne do montażu skrzyń i palet, naprawiania lub nitowania łączników, prac dekarskich, podłogowych, ogrodzeniowych itd.

 


Josef Kihlberg AB jest firmą międzynarodową w każdym calu. Obecnie jest reprezentowana w ponad 50 krajach, jest także jedną z największych i przodujących w swoim sektorze. Ekspansja firmy dokonała się po części dzięki przejęciom innych firm, jednak przede wszystkim dzięki wypracowaniu silnej pozycji rynkowej. Atrakcyjna gama produktów o wysokiej jakości jest podstawą sukcesu. Firma posiada cztery linie produktów. Linia przemysłowa, sprzedająca narzędzia dla przemysłu, linia budowlana zaopatrująca dostawców materiałów budowlanych, wykonawców i przemysł budownictwa prefabrykowanego, linia produktów do opakowań oraz linia łączników stalowych. Linia budowlana oznaczona jest znakiem handlowym Haubold, pozostałe jako produkty Josef Kihlberg. Centrala firmy znajduje się w Szwecji, ale fabryki usytuowane są w różnych krajach: w Niemczech, Finlandii, Norwegii, Belgii, Szwajcarii i USA. Firma jest reprezentowana przez dystrybutorów w ponad 50 krajach. Każdy dystrybutor ma swoją specjalizację, więc formy współpracy różnią się. Dobre stosunki z dystrybutorami dają firmie cenne doświadczenie na zróżnicowanych rynkach, konieczne do zapewnienia dalszych sukcesów marce Josef Kihlberg.

katalog

milkwaukee

promocje w sklepie

zastosowanie narzedzi pneumatycznych

Zapraszamy na targi

lubdom

odr